Näitan kõiki 8 tulemust

Juukse- ja Keha Šampoon 340ml GENEVA GUILD

Pakend: 24
 3,40 +km
GENEVA GUILD JUUKSE- JA KEHAPESUSHAMPOON on rikastatud rohelise aniisi ja orgaanilise melissi ekstraktidega, millel on väga head puhastavad omadused. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Šampoon 340ml GENEVA GUILD

Pakend: 24
 3,49 +km
Geneva Guild shampoon on rikastatud kaera ja oryza sativa orgaaniliste ekstraktidega, millel on head rahustavad omadused, et õrnalt puhastada juukseid. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Dušigeel 340ml GENEVA GUILD

Pakend: 24
 3,40 +km
See Dušigeel puhastab õrnalt ja pehmelt nahka, õrn aroom, mis on rikastatud Aloe Vera ekstraktidega, millel on pehmendavad ja rahustavad omadused. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Juuksepalsam 340ml GENEVA GUILD

Pakend: 24
 4,65 +km
GENEVA GUILD juuksepalsam on rikastatud hüdrolüüsitud siidivalkudega ja kummeli ekstraktidega, mis kaitsevad juukseid, vähendab pusasid ja jätab juuksed õrnalt läikivaks. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Ihupiim 340ml GENEVA GUILD

Pakend: 24
 3,85 +km
GENEVA GUILD ihupiim on rikastatud vitamiin-E ja Shea võiga, imendub kiiresti, taastab naha elastsuse ning jätab naha siledaks ja tagab pikaajalise niisutuse. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Vedelseep 340ml GENEVA GUILD

Pakend: 24
 3,40 +km
GENEVA GUILD kergelt aromaatne vedelseep on rikastatud Aloe Vera pehmendavate ekstraktidega. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Juukse- ja Kehašampoon 340ml ANYAH Swing Me

Pakend: 18
 3,94 +km
Õrn juukse- ja keha shampoon, mis on rikastatud piimanõgese ekstraktiga igapäevaseks kasutamiseks. Toode sobib hästi igale nahatüübile tänu toorainete kõrgele kvaliteedile. Põhjamaade ökomärgise sertifitseering. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Vedelseep 340ml ANYAH Swing Me

Pakend: 18
 3,94 +km
Õrn vedelseep igapäevaseks kätepesuks valge iminõgese ekstraktiga. Põhjamaade ökomärgise sertifitseering. Toodetud ja pakendatud Itaalias!