Näitan kõiki 6 tulemust

Šampoon 360ml PRIJA

Pakend: 18
 4,17 +km
Eruca sativa ekstraktiga tugevdav shampoon. Eruca juurtest eraldatud ained muudavad selle vastupidavamaks ja elujõulisemaks kõige kättesaamatumal maastikul. Need ained koos valitud koostisainetega annavad kosmeetikatoodetes niisutavaid omadusi, mis aitab hoida juuste varsi pehme, sileda ja distsiplineeritud. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Juukse- ja Kehašampoon 360ml PRIJA

Pakend: 18
 3,98 +km
Vitaliseeriv dušigeel ja shampoon ženšenniga. Idamaad tunnustasid ženšenni taaselustavaid omadusi juba sajandeid tagasi. Tootes sisalduvad taimsed ekstraktid ja soojad aroomid stimuleerivad Teie elujõudu ja energiat. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Juuksepalsam 360ml PRIJA

Pakend: 18
 5,69 +km
Kaitsev juuksepalsam rohelise pähkli ekstraktiga. Kui pähkel jõuab teatud valmimisastmesse, sisaldab see rikkalikult polüfenooli ja muid aktiivseid toimeaineid. Nende ekstraktide sisaldus palsamis aitab kaitsta juukseid keskkonnamõjude eest. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Ihupiim 360ml PRIJA

Pakend: 18
 5,45 +km
Niisutav ja taastav E-vitamiiniga ihupiim. E-vitamiin tagab tõhusa kaitse enneaegse naha vananemise eest ja hüaluroonhappe lähteained aitavad säilitada naha õiget niiskust. Seda toodet iseloomustab kompleksne vürtsikas aroom, mis annab teile parema lõdvestunud heaolu. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Vedelseep 360ml PRIJA

Pakend: 18
 3,98 +km
Vitaliseeriv vedelseep ženšenniga. Puhastab õrnalt teie kasi, haarates neid oma värskendava aroomiga. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Vannivaht 360ml PRIJAja

Pakend: 18
 6,06 +km
Vitaliseeriv vannivaht ženšenniga. Idamaad tunnustasid ženšenni taaselustavaid omadusi juba sajandeid tagasi. Tootes sisalduvad taimsed ekstraktid ja soojad aroomid stimuleerivad Teie elujõudu ja energiat. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!