Näitan 1–16 tulemust 43-st

Juukse- ja Kehašampoon 40ml ANYAH

Pakend: 216
 0,51 +km
Õrn juukse- ja keha shampoon, mis on rikastatud piimanõgese ekstraktiga igapäevaseks kasutamiseks. Toode sobib hästi igale nahatüübile tänu toorainete kõrgele kvaliteedile. Põhjamaade ökomärgise sertifitseering. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Šampoon 40ml ANYAH

Pakend: 216
 0,55 +km
Igapäevaseks kasutamiseks šamppon, mis sisaldab niisutava toimega amiinohappe derivaate. Põhjamaade ökomärgise sertifitseering. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Dušigeel 40ml ANYAH

Pakend: 216
 0,54 +km
Vürtsika musta pipra essentsi ja kergete roosinootidega rikastatud dušigeel. Valem sobib hästi nahaga tänu koostisosade kõrgele kvaliteedile ja tõestatud keskkonnasäästlikkusele. Põhjamaade ökomärgise sertifitseering. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Juuksepalsam 40ml ANYAH

Pakend: 216
 0,79 +km
Juuksepalsam, mis on rikastatud Shea või ja päevalille seemne õliga. Ohutu ka värvitud juustele. Palsam tagab ülimalt läikivad, siledad ja pehmed juuksed. Toode sobib hästi igale nahatüübile tänu toorainete kõrgele kvaliteedile. Põhjamaade ökomärgise sertifitseering. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Niisutav Kehakreem 40ml ANYAH

Pakend: 216
 0,79 +km
Niisutav käte- ja kehakreem, mis toidab ja niisutab nahka. Rikastatud shea võiga ja almondi õli pehmendavate omadustega Põhjamaade ökomärgise sertifitseering. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Kehakoorimiskreem 40ml ANYAH

Pakend: 216
 0,84 +km
Kehakoorimiskreem, bambuse ja andiroba seemnepulbriga, millel on loomulik kooriv toime. Kõik koostisosad on looduslikud, mis aitavad teil säilitada meie planeedi ökoloogilist tasakaalu. Toode sobib hästi igale nahatüübile tänu toorainete kõrgele kvaliteedile. Ecolabel sertifitseering. Pudel on valmistatud 100% taskasutatud plastikust Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Juukse- ja Kehašampoon 30ml ANYAH

Pakend: 200
 0,29 +km
Õrn juukse- ja keha shampoon, mis on rikastatud piimanõgese ekstraktiga igapäevaseks kasutamiseks. Toode sobib hästi igale nahatüübile tänu toorainete kõrgele kvaliteedile. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Šampoon 30ml ANYAH

Pakend: 200
 0,30 +km
Igapäevaseks kasutamiseks šamppon, mis sisaldab niisutava toimega amiinohappe derivaate. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Dušigeel 30ml ANYAH

Pakend: 200
 0,29 +km
Vürtsika musta pipra essentsi ja kergete roosinootidega rikastatud dušigeel. Valem sobib hästi nahaga tänu koostisosade kõrgele kvaliteedile ja tõestatud keskkonnasäästlikkusele. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Juuksepalsam 30ml ANYAH

Pakend: 200
 0,46 +km
Juuksepalsam, mis on rikastatud Shea või ja päevalille seemne õliga. Ohutu ka värvitud juustele. Palsam tagab ülimalt läikivad, siledad ja pehmed juuksed. Toode sobib hästi igale nahatüübile tänu toorainete kõrgele kvaliteedile. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Niisutav Kehakreem 30ml ANYAH

Pakend: 200
 0,46 +km
Niisutav käte- ja kehakreem, mis toidab ja niisutab nahka. Rikastatud shea võiga ja almondi õli pehmendavate omadustega Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Kehakoorimiskreem 30ml ANYAH

Pakend: 200
 0,47 +km
Kehakoorimiskreem, bambuse ja andiroba seemnepulbriga, millel on loomulik kooriv toime. Kõik koostisosad on looduslikud, mis aitavad teil säilitada meie planeedi ökoloogilist tasakaalu. Toode sobib hästi igale nahatüübile tänu toorainete kõrgele kvaliteedile. Toodetud ja pakendatud Itaalias

Intiimpesugeel 30ml ANYAH

Pakend: 200
 0,38 +km
Delikaatne intiimpesu, mis on loodud igapäevaseks kasutamiseks ning mis aitab säilitada looduslikku pH. Pesugeel sisaldab piimhapet ja bio Aloe vera leheekstrakti. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Kätekreem 15ml ANYAH

Pakend: 200
 0,78 +km
Pehmendav kätekreem koos orgaanilise Makadaamia õliga, mis on lisaks segatud mandliõli ja E-vitamiiniga, et saavutada sametine nahk. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Toitev Näokreem 15ml ANYAH

Pakend: 200
 0,43 +km
Toitev näohoolduskreem, niisutav ja kerge, igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele, koos orgaanilise Shea õli ja Aloe Vera ekstraktidega. Kreem kaitseb ja niisutab nahka ning tekitab nahale barjääri, nii et see ei kaotaks niiskust. Toodetud ja pakendatud Itaalias!

Värskendav Päevituskreem 30ml ANYAH

Pakend: 200
 0,60 +km
Päevitusjärgne kreem Shea või ja mimoosi ekstraktiga, et taastada ja leevendada päevitanud nahka. Toote retsepti on testitud, et kontrollida naha taastumist pärast UV-kiirtega kokkupuudet. See koostis säilitab nahka ja päevitust ning aitab vältida naha koorumist ja kuivust. Toodetud ja pakendatud Itaalias!