Näitan kõiki 8 tulemust

ANUHEA Mediterraneo

Pakend: 4
 28,34 43,18 +km
ANUHEA® - Emotisoionide ja mälestuste juveel Et elada hästi, peame end ümbritsema asjadega, mis pakuvad meie meeltele rõõmu, nägemisest kuni lõhnadeni. Kõiki üksikasjad kohtades kus me viibime, alates meid ümbritsevatest lõhnadest, tuleb tajuda üksikasjalikult, et edastada eksklusiivseid emotsioonr ja muuta see hetk meie päevas ainulaadseks. … Päike, meri, lõhnad, värvid ... See on Mediterraneo. Apelsiin, Sitsiilia sidrun ja laim on noodid, mis kutsuvad esile jalutuskäigu soojuse tsitruspuude salus. Rosmariin, sidrunhein, tüümian ja mint meenutavad aga kaunist Vahemere piirkonda ja nende kaunite kohtade vaikust. Valged metsad ja merevaigu noodid annavad sellele ainulaadsele aroomile elegantsi.

ANUHEA White Tea

Pakend: 4
 11,88 43,18 +km
ANUHEA® - Emotisioonide ja mälestuste juveel Et elada hästi, peame end ümbritsema asjadega, mis pakuvad meie meeltele rõõmu, nägemisest kuni lõhnadeni. Kõiki üksikasjad kohtades kus me viibime, alates meid ümbritsevatest lõhnadest, tuleb tajuda üksikasjalikult, et edastada eksklusiivseid emotsioonr ja muuta see hetk meie päevas ainulaadseks. Tee on selle õrna ja ebatavalise liidu absoluutne peategelane, kes on looritatud sidruni ja greibi värskusega. Liilia, aromaatsed ürdid ja muskuse rafineeritud noodid ning tsitruspuude iseloomulikud lõhnad annavad sellele keerukale aroomile isikupära.

ANUHEA Ambra

Pakend: 4
 28,34 43,18 +km
ANUHEA® - Emotisioonide ja mälestuste juveel Et elada hästi, peame end ümbritsema asjadega, mis pakuvad meie meeltele rõõmu, nägemisest kuni lõhnadeni. Kõiki üksikasjad kohtades kus me viibime, alates meid ümbritsevatest lõhnadest, tuleb tajuda üksikasjalikult, et edastada eksklusiivseid emotsioonr ja muuta see hetk meie päevas ainulaadseks. Peen ja joovastav segu, mis äratab Lähis-Ida riikide atmosfääri. Merevaik, patšuli, vanilli ja valge muskuse eksootiline maagia sulandub koriandri ja sandlipuu vürtsikate ja rafineeritud nootide võluga, millele lisanduvad kurereha ja roosi lõhnad. Ainulaadne ja unustamatu aroom, mis suudab teie südame võita.

ANUHEA Fico del Mediterraneo

Pakend: 4
 28,34 43,18 +km
ANUHEA® - Emotisioonide ja mälestuste juveel Et elada hästi, peame end ümbritsema asjadega, mis pakuvad meie meeltele rõõmu, nägemisest kuni lõhnadeni. Kõiki üksikasjad kohtades kus me viibime, alates meid ümbritsevatest lõhnadest, tuleb tajuda üksikasjalikult, et edastada eksklusiivseid emotsioonr ja muuta see hetk meie päevas ainulaadseks. Loodud, et äratada viigimarjade puuviljade veetlus, seda unustamatut aroomi iseloomustavad Galbanumi ja kannikese lehtede tugevad rohelised noodid, mida on “magustatud” viigimarja, ploomi, iirise ja pojengi pehmete nootidega. Seedripuu ja muskus tame baasnoodid annavad sellele rafineeritud aroomile pehmuse.

ANUHEA Vanilla & Verbena

Pakend: 4
 28,34 43,18 +km
ANUHEA® - Emotisioonide ja mälestuste juveel Et elada hästi, peame end ümbritsema asjadega, mis pakuvad meie meeltele rõõmu, nägemisest kuni lõhnadeni. Kõiki üksikasjad kohtades kus me viibime, alates meid ümbritsevatest lõhnadest, tuleb tajuda üksikasjalikult, et edastada eksklusiivseid emotsioonr ja muuta see hetk meie päevas ainulaadseks. Harmooniline sümfoonia Vanilla magusate nootide ja Verbena värske lõhna vahel, mis sobitatud sidruni, apelsini ja minti elavate nootidega, delikaatsed ja lillelised lõhnad Nerolilt, Ylang Ylangilt ja Roosilt. Elegantne aroom, mis suudab luua maagilise atmosfääri …

ANUHEA Izumi

Pakend: 4
 28,34 43,18 +km
ANUHEA® - Emotisioonide ja mälestuste juveel Et elada hästi, peame end ümbritsema asjadega, mis pakuvad meie meeltele rõõmu, nägemisest kuni lõhnadeni. Kõiki üksikasjad kohtades kus me viibime, alates meid ümbritsevatest lõhnadest, tuleb tajuda üksikasjalikult, et edastada eksklusiivseid emotsioonr ja muuta see hetk meie päevas ainulaadseks. Kevad on õhus! Erksus, värskus ja energia aroomis on pühendatud kevadele. Valge virsiku, iirise ja vanilli magusus kutsub esile Jaapani traditsiooni Hanami, millega tähistatakse imelist õitsvate puude sõud. Roosa greip, sidrun ja bergamot täidavad õhku sooja ja intensiivse valgusega. Lõpuks annavad sandlipuu ja valge muskus lõhnale vürtsika idamaise parfüümi.

ANUHEA Argan

Pakend: 4
 11,88 43,18 +km
ANUHEA® - Emotisioonide ja mälestuste juveel Et elada hästi, peame end ümbritsema asjadega, mis pakuvad meie meeltele rõõmu, nägemisest kuni lõhnadeni. Kõiki üksikasjad kohtades kus me viibime, alates meid ümbritsevatest lõhnadest, tuleb tajuda üksikasjalikult, et edastada eksklusiivseid emotsioonr ja muuta see hetk meie päevas ainulaadseks. Rafineeritud aroom, milles on ühendatud Bergamoti ja mandariini värskus maikellukese, pojengi ja roosi magususega. Valmistatud ja kaunistatud sandlipuu, merevaigu ja muskuse ümbritseva liiduga, mis annavad sellele elegantsele aroomile salapära ja võlu.

ANUHEA Zagara

Pakend: 4
 28,34 43,18 +km
ANUHEA® - Emotisioonide ja mälestuste juveel Et elada hästi, peame end ümbritsema asjadega, mis pakuvad meie meeltele rõõmu, nägemisest kuni lõhnadeni. Kõiki üksikasjad kohtades kus me viibime, alates meid ümbritsevatest lõhnadest, tuleb tajuda üksikasjalikult, et edastada eksklusiivseid emotsioonr ja muuta see hetk meie päevas ainulaadseks. See kutsub esile kogu suveaia ilu, mil loodus puhkeb õide lõhnade ja värvidega. Sidruni, apelsiini ja laimi sidrunilõhnad segunevad piparmündilehtede, basiiliku, majoraani, tüümiani aromaatsete nootidega ning muskusrohelise, siidripuu ja kardemoni vürtsikate lõhnadega. Suvine kokteil, värske, intensiivne ja täiesti rabav.