OSTUTINGIMUSED

Müügitingimuste kehtivus

 1.  Müügitingimused kehtivad kõigi isikute (edaspidi ostja) ja ettevõtte Nordic Amenities OÜ e-poe www.nordicamenities.com (edaspidi müüja) vahel kaupade ja teenuste ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
 2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad müüa vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtiv võlaõigusseadus ja teised õigusaktid.
 3. Müüjal on õigus käesolevaid tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada. Tingimuste ja hinnakirja muudatused jõustuvad alates nende avaldamisest www.nordicamenities.com lehel. Kui Te sooritasite tellimuse enne hinnakirja või tingimuste muudatuste jõustumist kohaldatakse ostja ja müüja vahel tellimuse vormistamise ajal kehtivat hinnakirja ja tingimusi.

Hinnad

Kõik veebipoes www.nordicamenities.com toodud hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu. Käibemaks lisatakse juurde ostukorvis.

Ostukorv ja tellimuse vormistamine

 1. Lisage soovitud tooted ostukorvi..
 2. Ostukorvis olevate toodete kogust saate muuta lahtris „Kogus“.
 3. Tellimuse vormistamiseks vajutage „Vormista ost“ ja Teid suunatakse edasi kontaktandmete ja makseviiside lehele.
 4. Tellimuse vormistamiseks täitke ära kõik nõutud kontaktandmed ja valige endale sobiv makseviis.
  • Pangaülekanne – peale „Esita tellimus“ vajutamist kuvatakse Teile meie panga andmed, mille alusel saate teostada ülekande. Selgitusse palun märkige tellimuse number.
  • Pangalink või krediitkaart - peale „Esita tellimus“ vajutamist valige endale sobiv pank või makselahendus, kus soovite ülekannet teostada.
  Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
 5. Originaalarve saadetakse Teile koos kaubaga.
 6. Tellimused, mis on esitatud ja millel on valitud makseviisiks „Pangaülekanne“ kuid on 7 päeva jooksul tasumata, tühistatakse.
 7. www.nordicamenities.com lehel sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäeviti E-R kella 09.00 – 17.00

Ostu-müügilepingu jõustumine

 1. Ostu-müügileping loetakse sõlmituks ja jõustub pärast ostja tehtud makse laekumist müüa pangakontole.
 2. Käesoleva lepinguga kohustub müüja andma ostjale üle ostja poolt tellitud kauba ostja poolt näidatud aadressile.

Tarnetingimused ja transport

 1. Ostetud toodetele lisandub transpordi tasu 5 eurot +km.
 2. Kui ühe tellimuse kauba kogusumma ületab 50 + km eurot, saadetakse tellitud kaubad ostjale Eesti piires tasuta.
 3. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib müüa Teie tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
 4. www.nordicamenities.com lehel tellitud kaubad toimetatakse Teile Eesti piires 2-7 tööpäeva jooksul. Juhul kui toode puudub meie laost, võib tarneaeg pikeneda 2-3 nädalani, täpsest tarneajast teavitame ostjat kirjalikult.
 5. Veebipood www.nordicamenities.com ei vastuta kauba tarne viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartnerile üle antud õigel ajal, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida müüa ei saanud mõjutada ega ette näha.

Vääramatu jõud

Veebipood www.nordicamenities.com ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida müüa ei saanud mõjutada või ette näha.