Nordic Amenities on firma, kellel on profesionaalne ja kirglik süda ning mille eesmärgiks on luua ja pakkuda hotellidele ning majutusasutustele unikaalseid ja eristuvaid tooteid. Meie kogemused ja mitmed edukad projektid teevad meid väärtuslikuks partneriks oma klientidele. Meie spetsialistid toetavad kliente igast aspektist, aidates oma oskuste ja entusiasmiga igal sammul kuni eesmärk on saavutatud, et meie kliendid tunneksid, et nad on heades kätes.

MISSIOON

Meie eesmärgiks on pakkuda uuenduslikke ja tõhusaid ning parima võimaliku kvaliteediga hotellidele mõeldud keha hoolitsustooteid (kosmeetikat) ja tarvikuid. Kuna hotellitarvikud ei ole ainult tooted, mida tarbida, vaid kogeda igapäevaselt kõikide oma meeltega. See on põhjus, miks meie filosoofia – „Parim meie kliendile“ – eesmärk on kõrge: me pakume hotellidele tooteid, mis paistavad silma ja pakuvad külastajatele igakülgset lisaväärtust. Kvaliteedi tagamine on alati oluline prioriteet meie klientidele.

VISIOON

Meie visiooniks on inspireerida oma kliente ja nende külalisi koos maailmaga meie ümber. Pakkudes alati mitmekesisust ja inspiratsiooni ning jättes alati oma tegemistesse väikese rahulolematuse, püüdeldes seeläbi veelgi kõrgemale kvaliteedile, paremale teenuse osutamisele ja eetilistemale väärtustele.

VÄÄRTUSED

Me oleme professionaalne ja innovatiivne, pühendunud kvaliteedile kõiges, mida me teeme. Meie eetikakoodeks, on aluseks meie edule.
Nad on sisuliselt meie mõtteid ja meie teod, nii praegu kui ka tulevikus.
Meie proffesionaalsus ja pühendumus loob meile pidevalt uusi standardeid, et me saaksime jätkuvalt parandada oma tooteid ja teenuseid.
Me mõtleme ilma piiridetta ja töötame nihutades neid sinna, kuhu meile neid just vaja.
Me ülistame kujutlusvõimet ja oleme uudishimulikud kõigi uuendusliku vastu.
Me mõtleme teisiti ja julgelt.
Me seame alati endale suuremad eesmärgid.
Me oleme orienteeritud proffesionaalsusele ja pühendumisele.
Me inspireerime oma kliente.
Meie klientide ootused, vajadused ja heaolu on meie eesmärgiks.
Kuid me oleme praktilised kõiges, mida me teeme.

KVALITEEDI KONTROLL

Hea ja suurepärase kvaliteedi erinevus on tähelepanu detailidele.

Disain
Me kujundame ja loome iga eksklusiivse tootesarja või logotoote ise majasiseselt, võttes arvesse kõiki kliendi individuaalseid soove ja vajadusi.

Tootmine
Me kasutame peaegu kõikidel oma kosmeetikasarjadel Euroopa tehast, kelle on oma enda majasisene laboratoorium, mis hoolitseb nii tootearenduse, testimise, tootmise ja analüüside eest. Enne toote turustamist viiakse läbi ranged kontrollid, mille eesmärk on kõrvaldada mittevastavuse oht, tagades nii kõrgemaid kvaliteedi standardid. Meie eesmärk on pakkuda ainult kindlaid ja usaldusväärseid tooteid, sest meie kliendid väärivad parimat.

KLIENDILE PÜHENDUMINE

Et meie lao ning tarne võimalused oleks vastavuses ka meie ja meie klientide soovide ja nõudmistega ning kataks kõiki logistilisi vajadusi, oleme oma partneriteks valinud parimad Eesti logistika ettevõtted. Meie logistika partnerite üle-Euroopaline võrgustik annavad meile võimaluse tarnida oma tooteid Teile kiirelt ja turvaliselt üle kogu Euroopa. Olgu selleks kas väikene pakk või suuremõõtmeline alus jõuab see alati Teieni kokkulepitud ajal.