KESKKOND, UUED TOOTED

GENEVA GREEN – uus elu, uued väärtused!!!

Meil on hea meel Teile tutvustada teile uut rohelise suunaga kosmeetika brändi GENEVA GREEN!

Geneva Green on kõige innovatiivsem sari, mille fookus on vastata Euroopa Liidu rangetele  määrustele plastiku taaskasutamise osas. Nagu viimasel ajal teate, on Euroopa Liidu poliitika eesmärk mitte tuua keskkonda uut plastikut ja samal ajal taaskasutada ringluses olevat plastikut uute toodete loomiseks.

Kuna ka tarbijad on üha enam ja enam mures keskkonna pärast, töötas GFL välja uue hotellikosmeetika sarja vastavalt EU määrustele, mille eesmärk on minimaliseerida plasttoodete keskkonna mõju.

PAKENDID – pudelid ja korgid on valmistatud 100% taaskasutatud plastikust ning pudelite etiketid on ümbertöötlemisel kergesti eemaldatavad. Seebi pakend on valmistatud 100% taaskasutatavast materjalist. Uksesilt ja kinkekarbid on valmistatud 80% ulatuses taaskasutatud kiust ja 20% ulatuses puhtast ECF tselluloosist. KÕIK PRÜGI EI PEA JÕUDMA PRÜGIMÄELE!

GENEVA GREEN on kõrgekvaliteetne kosmeetikasari, milles on kasutatud looduslike taimede ekstrakte nagu Aloe Vera, must tee, valitud aktiivkoostiosad nagu shea või ning keratiin, mis tagavad igapäevase heaolu tunde ja värskuse. Kosmeetikat ja kreeme iseloomustavad värsked ja puhtad loodusest inspireeritud lõhnad, mis pakuvad külastajatele meeldivat igapäevast rituaali.

Kõik kosmeetika on toodetud Itaalias, dermatoloogiliselt testitud, nikkel testitud <0,0001% ning ei sisalda vaseliini.

GENEVA GREEN tähendab: UUS ELU, UUED VÄÄRTUSED ja VÄHEM JÄÄTMEID!!!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga